Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

"Ulubele" aicina uz Atvērto durvju dienu 15.oktobrī!

15. oktobrī lielākajā dzīvnieku patversmē Latvijā - "Ulubelē" - notiks Atvērto durvju diena.

Atvērto durvju dienā būs iespējams:

* Iepazīties ar Ulubeles ķepaiņiem, samīļot un kopēju pavadībā uzcienāt ar gardumiem;

* Noskaidrot, kāda ir Ulubeles ikdiena un iziet ekskursijā pa Ulubeles teritoriju un apkārtējo mežu, izmantojot tam speciāli sagatavotas kartes;

* Iepazīties ar jaunumiem Ulubeles zoo preču veikalā, kurā var iegādāties barību, kārumus un noderīgas lietas gan Ulubeles ķepaiņiem, gan arī viesu mīluļiem. Visa veikala peļņa tiek novirzīta patversmes iemītnieku uzturēšanai.

* Aizpildīt pieteikumu Ulubeles zoo preču e-veikala lojalitātes programmai, lai viesu mīluļiem vienmēr ir pieejama kvalitatīva barība un citas preces par pievilcīgu cenu ar piegādi mājās. 

* Uzzināt par Ulubeles darbiem kopā ar Aktīvo iedzīvotāju fondu, un kā vēl kopā varam palīdzēt mūsu mīluļiem un tiem, kas savu saimnieku vēl tikai gaida. Ulubeles pārstāvji pastāstīs par dzīvnieku klīniku, viesnīcu, bērnu un jauniešu nodarbībām Cilvēcības skoliņā un citiem Ulubeles projektiem.

* Iepazīties un izprast Ulubeles brīvprātīgo palīgu iespējas un perspektīvas ikvienam interesentam un katra varēšanai. Brīvprātīgais darbs Ulubelē – tas ir solis uz aktīvu rīcību. Pastāvīgie brīvprātīgie ir nenovērtējams Ulubeles iemītnieku atbalsts ceļā uz viņu otro iespēju dzīvē!

Uzmanība dzīvniekiem – senioriem

Atvērto durvju dienā īpaša vērība tiks veltīta Ulubeles opīšiem un omītēm – suņiem un kaķiem, kuri jau sasnieguši 8 gadu vecumu. Šiem četrkājainajiem draugiem parasti ir visgrūtāk atrast jaunās mājas. Pieaugot viņu vecumam, aizvien lielāks ir risks, ka jāpaliek patversmē pavisam. Tieši tādēļ jau 6. gadu Ulubele realizē Senioru programmu, kuras ietvaros katram adoptētajam dzīvniekam – senioram tiek piešķirta Zelta polise –veselības aprūpe līdz mūža galam uz Ulubeles rēķina.

Atvērto durvju diena norisināsies no plkst. 12.00 līdz 14.00.

Avots: www.ulubele.org

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.