Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

"Ulubele" publicējusi vadlīnijas brīvprātīgā darba organizēšanai

Biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele” sagatavojusi rokasgrāmatu - vadlīnijas brīvprātīgā darba organizēšanai.

Viena no būtiskākajām bezpeļņas un peļņas organizāciju atšķirībām ir brīvprātīgo nozīmība. "Ulubele" no sirds ir pateicīga katram, kas velta savu laiku, darbu un enerģiju organizācijas labā. Šis ir lielākais ieguvums, esot bezpeļņas organizācijai, un reizē arī viens no lielākajiem izaicinājumiem ikdienā, jo "Ulubele" gan rūpējas un motivē esošos brīvprātīgos, gan pastāvīgi uzrunā un meklē arvien jaunus brīvprātīgos, tos apmāca un koordinē.

Ņemot vērā biedrības plašo pieredzi, ir radītas vadlīnijas jeb rokasgrāmata brīvprātīgā darba organizēšanai, uzskaitei un motivēšanai dzīvnieku aizsardzības jomā. Šis ir pirmais tāda veida dokuments Latvijā, un tas tiks arvien papildināts un atjaunots.

Rokasgrāmatas nolūks ir palīdzēt iejusties brīvprātīgā ādā; tajā apskatīts, kā labāk uzrunāt, apmācīt, organizēt, motivēt un saglabāt savus brīvprātīgos, un kā šos procesus uzlabot nākotnē. Rokasgrāmatā apkopota informācija, balstoties uz “Ulubeles” pieredzi, veiktajiem pētījumiem, kā arī apskatot pieejamos teorētiskos materiālus un starptautiski veiktus pētījumus. Protams, rokasgrāmata nevar tikt uzskatīta par līgumattiecību vai darba devēja un darbinieka attiecību dokumentu.

Rokasgrāmata - vadlīnijas pieejamas šeit

Avots: www.ulubele.org

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.