Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Vides iniciatīvu centrs uzsāk projektu "Zaļie dzīves tetovējumi"

08.08.2023 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Zaļie dzīves tetovējumi
Vides iniciatīvu centrs uzsāk projektu

edrības "Vides iniciatīvu centrs" projekta "Zaļie dzīves tetovējumi"mērķis ir vairākos veidos attīstīt biedrības darbspēju ilgtermiņā. Mērķa sasniegšanai paredzētas četras aktivitātes: biedrības nākotnes stratēģijas izstrādāšana profesionālā vadībā, uzsākta starptautiska vides organizāciju sadarbības izveidošana, veicot biedru apmācības kampaņu organizēšanā un ieviešot savā darbībā kampaņu par zaļiem risinājumiem ikviena ikdienā, kas plānota kā inovācija biedrības darbības popularizēšanai un stiprināšanai. Projekts notiks partnerībā ar Norvēģijas nevaldības organizāciju "Norsensus Mediaforum", kas būs iesaistīta trijās no projekta aktivitātēm.

2023.gada augustā biedrība "Vides iniciatīvu centrs" uzsāk “Aktīvo iedzīvotāju fonds” administrētu starptautisku projektu “Zaļie dzīves tetovējumi”. Šis būs biedrības pirmais starptautiskais projekts sadarbībā ar Norvēģijas partneri organizāciju “Norsensus Mediaforum”. Šī organizācija Latvijā vadīs biedrības biedriem un brīvprātīgajiem apmācības par veiksmīgu vides kampaņu realizāciju.

Projekta ietvaros uzņemsim biedrībā jaunus biedrus, aicināsim iesaistīties brīvprātīgos, kuriem interesē mācīties un realizēt vides kampaņu. Pievienoties var jau tagad, sazinoties mājaslapā.

Projekta mērķis ir attīstīt biedrības darbspēju, izstrādājot nākotnes stratēģiju, iekļaujoties starptautiskā sadarbības tīklā un ieviešot kampaņu par zaļiem ikdienas risinājumiem kā inovāciju biedrības darbībā. Projekta norises laiks 2023.gada 1.augusts – 2024.gada 30.aprīlis. Kopējais projekta finansējums ir 19 998,72 eur, ko 100% apmērā finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Lāsma Mežsēta, projekta vadītāja


 

Projektu “Zaļie dzīves tetovējumi” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.