Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: VIDES INICIATĪVU CENTRS
  • Projekts: Zaļie dzīves tetovējumi
  • Īstenošanas periods: 2023-08-01 - 2024-04-30
  • Īstenošanas reģions: Zemgale
  • Kopējais budžets: 19 998.72 EUR
  • Projekta statuss: Aktīvs
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm: Norsensus Mediaforum
  • Kontaktpersona: Lāsma Mežsēta, tālr.: 28753332, e-pasts:lasma_mezseta@inbox.lv

Biedrības "Vides iniciatīvu centrs" projekta pieteikuma "Zaļie dzīves tetovējumi" mērķis ir vairākos veidos attīstīt biedrības darbspēju ilgtermiņā. Mērķa sasniegšanai paredzētas četras aktivitātes: biedrības nākotnes stratēģijas izstrādāšana profesionālā vadībā, uzsākta starptautiska vides organizāciju sadarbības izveidošana, veicot biedru apmācības kampaņu organizēšanā un ieviešot savā darbībā kampaņu par zaļiem risinājumiem ikviena ikdienā, kas plānota kā inovācija biedrības darbības popularizēšanai un stiprināšanai. Projekts notiks partnerībā ar Norvēģijas nevaldības organizāciju "Norsensus Mediaforum", kas būs iesaistīta trijās no projekta aktivitātēm.

Projekta rezultātā biedrība uzsāks starptautiskā sadarbību ar partneri Norvēģijā "Norsensus Mediaforum", izstrādās savas darbības stratēģiju nākamajam periodam līdz 2028.gadam, uzlabos biedru prasmes un zināšanas par vides kampaņu organizēšanu, palielinās savu biedru skaitu, publiskajā telpā nodrošinās regulāru un apjomīgu informāciju par biedrības darbu, organizēs vienu inovatīvu kampaņu.

Ilgtermiņā projekta realizēšana ļaus biedrības darbību turpināt nākamajā attīstības līmenī, piesaistot vērtīgus cilvēkresursus, popularizējot un stiprinot biedrību, un kompleksi reaģējot uz klimata pārmaiņām, kas šobrīd skar ikviena cilvēka dzīvi un izdarītās izvēles zaļo risinājumu ieviešanā.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.