Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Viduslatgales pārnovadu fonds piedāvā korporatīvās sociālās atbildības semināru ciklu uzņēmējiem

15.03.2021 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Labdarības aplis
Viduslatgales pārnovadu fonds piedāvā korporatīvās sociālās atbildības semināru ciklu uzņēmējiem

Viduslatgales pārnovadu fonds piedāvā korporatīvās sociālās atbildības semināru ciklu uzņēmējiem ar mērķi izglītot uzņēmējus par filantropiju kā sociāli atbildīga uzņēmuma biznesa praksi, kā arī piesaistīt uzņēmējus labdarībai - ziedošanai un labdarības iniciatīvu atbalstīšanai. Katrā seminārā nodarbību vadīs pieredzējis eksperts - lektors uzņēmējdarbības, zīmolvedības, sabiedrisko attiecību, korporatīvās sociālās atbildības un uzņēmuma komunikācijas vadības jautājumos, kurš izgaismos dažādus uzņēmējdarbības aspektus ar fokusu uz uzņēmuma ieguvumiem, īstenojot sociāli atbildīgu biznesu, iekļaujot savā darbībā rūpes par kopienu, plašāku sabiedrību. Semināros piedalīsies arī filantropi - uzņēmēji, kuri dalīsies savā iedvesmas stāstā un aicinās dalībniekus pievērsties labdarībai. Otra semināra daļa paredzēta konkrētu rīcību un iniciatīvu apspriešanai, kā uzņēmējs var iesaistīties kopienu filantropijā.

Otrais cikla seminārs "No mums bēg vai mūs meklē? Uzņēmuma reputācija un vērtības" notiks 17. martā, plkst. 13.00, Zoom platformā. Šajā seminārā cilvēkresursu vadības eksperte un personīgās izaugsmes un biznesa trenere, lektore Inese Sila aplūkos šādus jautājumus: Vai un kā personīgo un uzņēmuma reputāciju var mērķtiecīgi veidot? Kas ir uzņēmuma vērtības un uzņēmuma kultūra? No personīgajām vērtībām uz uzņēmuma vērtībām. Kāda ir emocionālās inteliģences loma organizācijas tēla veidošanā? Kā LinkedIn var kalpot par mūsdienu uzņēmuma reputācijas veidošanas instrumentu? Savukārt uzņēmēja, beziepakojuma veikala „Ber un Sver” Jelgavā īpašniece Līga Rulle stāstīs par savu pieredzi gan uzņēmuma reputācijas, gan uzņēmuma vērtību un kultūras kontekstā.

Pieteikšanās semināram: https://forms.gle/sDwZPBh6r2AX6r3M8

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.