Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Stratēģiskie projekti programmā Demokrātijas kultūra

Par projektu

  • Īstenotājs: Nodibinājums "Viduslatgales pārnovadu fonds"
  • Projekts: Labdarības aplis
  • Īstenošanas reģions: Latgale
  • Kopējais budžets: 104 712.51
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Evija Gurgāne, e-pasts: vlpf@inbox.lv, tel. 28399197

Projekta "Labdarības aplis" mērķis ir veicināt un popularizēt kopienu filantropiju Viduslatgalē.

Projekta aktivitātes ir vērstas uz labdarībā iesaistīto iedzīvotāju skaita palielināšanu, izpratnes veicināšanu par labdarību kā būtisku elementu labklājībai, uzticamām sociālajām saitēm un taisnīgai, solidārai sabiedrībai.

Galvenās aktivitātes ir mecenātu vakari, izglītojošie semināri uzņēmējiem par korporatīvo sociālo atbildību, mākslas un mūzikas skolas audzēkņu mākslas darbnīcas labdarībai, labdarības koncerti, kampaņas pilsoniskās sabiedrības organizācijas atpazīstamībai un ziedojumu piesaistei, informatīvā kampaņa par labdarību Viduslatgalē, lauku labumu brīvbodes kopienu saišu stiprināšanai un informatīvi semināri filantropijas darba un tradīciju veicināšanai.

Projekta īstenošanas rezultātā būs pieaudzis tādu iedzīvotāju īpatsvars, kas iesaistās pilsoniskajās aktivitātēs, ziedo savu laiku un līdzekļus labdarībai; tic savai spējai ietekmēt un mainīt lēmumu pieņemšanas procesus, un labvēlīgi ietekmēt kopienas dzīvi.

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.