Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Žurnālā “Ieva” lasi par Biedrības "Baltijas HIV asociācija" īstenoto kapacitātes projektu un biedrības piedāvājumiem

15.11.2021 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Biedrības finansiālās ilgtspējas veicināšana
Žurnālā “Ieva” lasi par Biedrības

10.novembra žurnālā “Ieva” publicēta intervija ar Biedrības "Baltijas HIV asociācija" valdes locekli, Testpunkta vadītāju Guntu Timmu un HIV konsultantu, topošo ārstu Egīlu Zaķi. Biedrības paŗstāvji ir gandarīti par AIF sniegto iespēju žurnāla lasītājiem atgādināt, ka HIV var skart ikvienu un tāpēc ir svarīgi zināt, kā sevi pasargāt no inficēšanās. Ja arī Tev ir jautājumi par HIV, droši dodies uz Testpunktu vai aplūko atjaunoto apmācību piedāvājumu biedrības mājas lapā.  Testpunktā bez maksas un anonīmi ir iespējams veikt testu uz HIV, sifilisu, hepatītu B un C. Ja vēlies atbalstīt biedrības darbu, ziedo izmantojot PayPal vai Mobilly.

Raksts tika sagatavots ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas atbalstu caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds” projekta “Biedrības finansiālās kapacitātes stiprināšana” ietvaros. Par raksta saturu atbild biedrība “Baltijas HIV asociācija”

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.