Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

Projekta mērķis ir izveidot rīkus, kas ļautu palielināt ar projektiem nesaistītu ieņēmumu īpatsvaru biedrības budžetā par vismaz 15%.

Projekta aktivitātes ir vērstas 3 virzienos: 1) mērķtiecīgi uzrunāt potenciālos ziedotājus, izveidojot ziedošanai draudzīgu tīmekļa vietni un sagatavojot ziedošanas vizītkartes; 2) maksas pakalpojumu attīstīšana, izveidojot apmācību programmas un e-kursus; 3) uzlabot biedrības kapacitāti ziedotāju piesaistē, apmācot biedrus un darbiniekus par ziedotāju piesaisti.

Paredzams, ka projekta ieviešanas laikā ar projekta aktivitātēm tiks sasniegti 330 potenciālie ziedotāji, uzrunāti 50 potenciālie apmācību dalībnieki un apmācīti 8-12 biedrības biedri un darbinieki. Pēc projekta ieviešanas ar izveidoto rīku palīdzību gada laikā tiks sasniegti 1200 potenciālie ziedotāji un noorganizēti 20 maksas kursi.
Palielinoties ar projektiem nesaistīta finansējuma apmēram, būs iespējams nodrošināt biedrības ilgtspējīgu darbību, saglabāt nepārtrauktu pakalpojumu sniegšanu, kā arī attīstīt jaunus pakalpojumus.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.