Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Ģimenes dārza svētki Augšdaugavas novada Ambeļos

Kad: 06.08.2022 13:00 - 17:00
Kur: Parka iela 16, Ambeļi, Augšdaugavas novads

Daugavpils un Ilūkstes novadu partnerība partnerība "Kaimiņi" aicina uz Ģimenes dārza svētkiem Augšdaugavas novada Ambeļos 6.augustā, no plkst. 13.00 līdz 17.00. Svētki notiks pie Latgaliešu tradīciju mājas "Skreine".

Meklēsim risinājumus, diskutēsim, kā, organizējot sabiedrības līdzdalības aktivitātes, efektīvāk sekmēt iedzīvotāju līdziesaisti pagasta un novada attīstības procesos; kā ļauties radošumam un nebaidīties darīt!

Uz diskusijām aicinās:Dana Lahtionova – kā laukos veidot pilsoniski aktīvu vidi. Praktiska darbnīca savu  resursu apzināšanai;

Ilze Mežiniece – ģimenes līdzdalība kā kopienas attīstības pamats – saruna par ģimenes nozīmi cilvēka līdzdalības motivēšanā;

Aleksandrs Lahtionovs –  mērķi un to sasniegšana – kā būt resursā. Nūjošanas darbnīca. 

Par savu līdzdalības pieredzi un aktivitātēm aicināti stāstīt arī Ambeļu mednieki – vadītājs Egils Rūtiņš, biedrības “Jubra” vadītāja Juta Valaine, biedrība “Zaļā krūze” – Jolanta Bāra un pirtniece Dzintra Abarone.  

Radošā un darbīgā atmosfērā ikviens dalībnieks varēs piedalīties dažādās aktivitātēs. Darbosies bērnu rotaļu stūrītis. Ttiks iestādīti augi, kas priecēs Ambeļu iedzīvotājus vairākus gadus.

Katram dalībniekam kafiju vai tēju un gardumiņu piedāvās mājas kafejnīca “MEŽVĪNI”; būs arī pārsteigumi un loterija. 

 

Lietus gadījumā pasākums tiks rīkots Ambeļu mednieku namiņā.

Pasākumu nodrošina un organizē biedrība “Daugavpils un Ilūkstes novadu partnerība “Kaimiņi””, “Krāslavas māmiņu klubs”, biedrība “Krāslavas rajona partnerība” un   biedrība “Preiļu rajona partnerība”.

Pasākums notiek projekta "ES Dienvidlatgalē varu!" ietvaros. 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.