Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

NVO tirgus Vidzemē

Kad: 22.11.2023 10:00 - 17:00
Kur: Madonas biznesa attīstības centrs (Saieta laukums 2A), Madonas pilsēta, Madonas novads

Novembra mēneša izskaņā Madonas pilsetā notiks tīklošanās un labās pieredzes apmaiņas pasākums “NVO tirgus”, kur aicinātas pieteikties Vidzemes nevalstiskās organizācijas (NVO) un neformālās grupas. NVO tirgu rīko Valmieras novada fonds sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību. NVO tirgus notiks 22. novembrī, Madonas biznesa attīstības centrā (Saieta laukumā 2A) no plkst. 9:00 līdz 17:00.

NVO tirgū aicinātas piedalīties biedrības, nodibinājumi un neformālas apvienības no Vidzemes reģiona, līdz 15. novembrim aizpildot anketu https://ej.uz/NVOtirgus2023 vai noskenējot afišas QR kodu afišā. Lai veicinātu lielāku izpratni par savas NVO mērķiem, aktivitātēm un darbību, pasākumā NVO aicinātas iekārtot savus mini informējošos stendus.

Šogad Vidzemes NVO pasākums notiek Madonā, tāpēc dzirdēsim Madonas NVO veiksmes stāstus: biedrības “Aronas pīlādzis”, “Laiks tagad” un Madonas Valsts ģimnāzijas atbalsta fonds dalīsies pieredzē par veiksmīgi realizētajiem projektiem. Dzirdēsim arī Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstītās aktivitātes, kuras finanšu piesaistei īsteno fonds “Iespēju tilts”, Ogres attīstības biedrība un Ogres jauniešu iniciatīvas biedrība “Talantu kalve”.

Jānorāda, ka NVO tirgus tiek rīkots projekta “Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības un starpkultūru sadarbības attīstības un mazākumtautību nevalstisko organizāciju līdzdalības veicināšanas jomā Vidzemes reģionā” 2023. - 2024. gada ietvaros. Pasākuma rīkošanu atbalsta Madonas novada pašvaldība, Latvijas Republikas Kultūras ministrija, kā arī Norvēģija, Islande un Lihtenšteina.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.