Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Stratēģiskie projekti programmā Demokrātijas kultūra

Par projektu

  • Īstenotājs: Nodibinājums "dzivniekupolicija.lv"
  • Projekts: Dzivniekupolicija.lv un sabiedrisko inspektoru tīklojums Latvijas reģionos
  • Īstenošanas reģions: Latvija
  • Kopējais budžets: 104 926.53
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Daina Ločmele, e-pasts: info@dzivniekupolicija.lv, tel. 26449111

Projekta mērķis ir veidot darboties spējīgu Dzīvnieku policiju: atbildīgu sabiedrību un jēgpilnu sabiedrības atbalstu.

Dzīvnieku policijas ideja ir plānota kā pilnvērtīgs sabiedriskās kontroles mehānisms, kā atbalsts un partneris valsts un pašvaldību institūcijām dzīvnieku aizsardzības un labturības nodrošināšanā. Tāpat dzīvnieku policija ir atbalsta platforma gan ikvienai personai (iespēja saņemt konsultāciju dzīvnieku aizsardzības jautājumos), gan aktīvākajai sabiedrības daļai, kas vēlas pilnvērtīgi un apzināti iesaistīties dzīvnieku aizsardzībā (brīvprātīgo komanda - sabiedriskie dzīvnieku aizsardzības inspektori), gan dzīvnieku aizsardzības NVO, īpaši ārpus Rīgas un Pierīgas (atbalsta pasākumi).

Projekta ietvaros aktivitātes nosedz divus būtiskus blokus: atbildīga brīvprātīgā darba attīstību un aktīvu līdzdalību valsts pārvaldē. Nodibinājums plāno regulāru un aktīvu darbību normatīvo aktu pilnveidošanā un politikas veidošanā dzīvnieku aizsardzības nozarē, kā arī problēmjomu aktualizēšanā un skaidrošanā (diskusijas, konferences ar nozares ekspertiem).

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.