Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Biedrība "Y’S MEN klubs „Cēsis”"
  • Projekts: Prasmes ikdienai un sabiedrībai
  • Īstenošanas periods: 2021-09-01 - 2023-08-31
  • Īstenošanas reģions: Vidzeme
  • Kopējais budžets: 19 171.40
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Inta Ādamsone, e-pasts: inta.adamsone@gmail.com, tālr: 29478660
  • Projekta informācijas vietne: https://www.facebook.com/AIFprojekts

Projekta “Prasmes ikdienai un sabiedrībai” mērķis ir stiprināt biedrības kapacitāti, īstenojot aktivitātes un tās vērstas uz biedrības darbības nodrošināšanu un ilgtspējību. Projekts atbilst AIF tematiskajai jomai - sociālais taisnīgums un mazaizsargāto grupu iekļaušana. Projekta aktivitātes stiprinās biedrības kapacitāti un vairos iedzīvotāju līdzdalību labdarības un mūžizglītības procesos.

Svarīgākās aktivitātes – mērķu izvirzīšanas un formulēšanas treniņseminārs un finansējuma piesaistes prasmju apguve, kā arī pieredzes apmaiņa palīdzēs biedrībai izvirzīt, sasniegt un novērtēt organizācijas mērķus, noteikt virzienus tālākai organizācijas finanšu piesaistes aktivitāšu plānošanai. Rezultātā pieredzējušu speciālistu vadībā kopīgi tiks noteikti un aktualizēti  organizācijas mērķi, darbības plāns un līdzekļu piesaistes aktivitātes. Paredzēta organizācijas cilvēkresursu attīstība organizācijas mērķu sasniegšanai un ikdienas administratīvo procesu vadīšanai-digitālo prasmju vairošana. Lai nodrošinātu biedrības finansiālo ilgtspēju, paredzēta līdzekļu piesaistes aktivitāte- e-veikala izveides apmācība un e-veikala izveide humānās palīdzības lietu, rokdarbu un radošu izstrādājumu no otrreiz lietojamām izejvielām izplatīšana. Radošu rokdarbu darināšanas meistarklasēs  tiks gūta pieredze un prasmju pārnese uz mazaizsargātajām grupām. Prasmju lietošana palīdz iekļauties sabiedrībā, atrast jaunas nodarbes, racionāli lietot resursus .

Projekta ieviešana veicinās biedrības finansiālo ilgtspēju, stiprinās biedrības vadības procesus, tā uzlabos un vairos biedrības pakalpojumu sniegšanas apjomu un dažādošanu.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.