Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

Projekta mērķis ir atjaunot un stiprināt Vides izglītības fonda kapacitāti komunikācijā ar sabiedrību, nodrošinot pilnvērtīgu VIF īstenoto aktivitāšu potenciāla izmantošanu sabiedrības līdzdalības veicināšanai.
Projekts ir balstīts VIF Stratēģijā 2020.-2023. gadam izvirzītajos uzdevumos un identificētajos izaicinājumos organizācijas kapacitātei un izaugsmei. Kā būtiskākais izaicinājums organizācijas kapacitātei pēdējos gados ir atzīts komunikācijas aspekts par organizācijas darbību un programmu aktivitātēm.
Projekts paredz sekojošu aktivitāšu cikla īstenošanu:
• VIF komunikācijas stratēģijas aktualizāciju, atjaunošanu un apstiprināšanu nākamajam darbības periodam, radot priekšnosacījumus pilnvērtīgam un mērķtiecīgam komunikācijas darbam organizācijas un tās īstenoto programmu mērķu sasniegšanā;
• Atbalsta materiālu un instrumentu izstrādi komunikācijas aktivitāšu īstenošanai - mājaslapas modernizāciju, vizuālās identitātes atjaunošanu, kā arī vizuālo komunikācijas materiālu izveidi par organizācijas pamatdarbību un programmu aktivitātēm, mērķiem un saturu;
• Komunikācijas aktivitāšu atjaunošanu, īstenojot pirmā gada cikla aktivitātes komunikācijas stratēģijas ieviešanā un jaunizveidoto instrumentu izmantošanā.
Aktivitāšu cikla īstenošana projekta ietvaros sniegs būtisku ieguldījumu gan sabiedrības izglītošanā, gan izpratnes veidošanā par VIF aktivitātēm, organizācijas tēla un reputācijas stiprināšanā.
Plašākā kontekstā projekta īstenošana nodrošinās plašāku ietekmi uz organizācijas attīstību ilgtermiņā un identificēto kapacitātes vajadzību risināšanu. Komunikācijas stratēģijas izveide nākamajam darbības periodam ir stūrakmens mērķtiecīgam darbam komunikācijas īstenošanā, izveidotie atbalsta materiāli un instrumenti nodrošinās platformu šo aktivitāšu ieviešanai. Komunikācijas stratēģijas pirmā cikla aktivitāšu īstenošana projekta ietvaros sniegs atbalstu ar ilgtermiņa rezultātu - palīdzēs atjaunot pilnvērtīgu programmu darbu un aktivitātes Covid-19 seku mazināšanai.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.