Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Attīstības platforma YOU+
  • Projekts: YOU+ 4.0.
  • Īstenošanas periods: 2022-04-01 - 2023-01-31
  • Īstenošanas reģions: Kurzeme
  • Kopējais budžets: 19 971.10 eiro
  • Projekta statuss: Aktīvs
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Sendija Kaprānova, e-pasts: sendija@youpluss.lv, tālr.: 20455704
  • Projekta informācijas vietne: https://www.youpluss.lv/40you

Projekta "YOU+ 4.0." mērķis ir stiprināt biedrības “Attīstības platforma YOU+” kapacitāti un darbību ilgtermiņā, tādējādi veicinot jaunatnes jomas attīstību Dienvidkurzemes reģionā. Projekta ietvaros paredzēts dažādot biedrības finanšu plūsmu un stiprināt virtuālo darbību.
Mūsdienās vajadzība pēc efektīvākas informācijas apmaiņas un virtuālās identitātes tikai palielinās. Līdz ar to, projekta ietvaros ir plānots uzsākt jaunas virtuālās platformas - biedrības mājas lapas - attīstīšanu, kurā turpmāk būtu pieejama daudz plašāka un izvērstāka informācija ne tikai par biedrības īstenotajiem projektiem un citām sociālajām aktivitātēm, bet arī sniegtajiem pakalpojumiem. Papildus strādājot pie potenciālo klientu, galvenokārt pašvaldību sociālo dienestu, piesaistes, paredzēts, ka jaunā platforma stiprinās biedrības saimniecisko darbību, kas savukārt veicinās biedrības finansiālo neatkarību no projektiem un attīstību.Tāpat projekta ietvaros attīstītā virtuālā platforma kalpos kā pirmos solis biedrības ilgtermiņa stratēģijā paredzētās virtuālās jauniešu vides attīstīšanā.
Paralēli šīm aktivitātēm tiek plānotas biedrības darbinieku un brīvprātīgo apmācības, tādās tēmās kā ziedojumu piesaiste, efektīvu mērķu uzstādīšana, darba plānošana, datu apstrāde un personas datu uzglabāšana, lai stiprinātu darbinieku gatavību strādāt ar projektā paredzētajiem virzieniem - finanšu plūsmas dažādošana un digitalizācija. Plānots apmācīt vismaz 40 biedrības ikdienas darbā iesaistītās personas.
Projekta ietvaros taps un biedrības darbībā tiks ieviestas sociālo tīklu publicitātes vadlīnijas, tīmekļa vietnes koordinēšanas vadlīnijas un vizuālo materiālu vadlīnijas.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.