Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Noslēdzies biedrības "New Door" ilgtspējīgas attīstības veicināšanas projekts

19.12.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Biedrības "New Door" ilgtspējīgas attīstības veicināšana
Noslēdzies biedrības

Komandai bija iespēja piedzīvot vairākus komandas stiprināšanas un izaugsmes treniņus Lielbritānijas eksperta, organizācijas "The Global Trust Project" dibinātāja Stīva Savides (Steve Savides) vadībā. Stīvs palīdzēja stiprināt organizatorisko struktūru, noteikt jaunus attīstības virzienus, stiprināt komandas garu, kā arī definēt izaugsmes iespējas turpmākajiem gadiem un iemācīja komandai pāris komunikācijas metodoloģijas, kas padarītu prāta vētras efektīvākas. Savukārt no 2021.gada decembra līdz 2022.gada jūnijam "NewDoor" valdes locekles Diāna Lapkis, Marija Povilaite un Olga Kotova īpašā Savides vadībā piedalījās organizācijas stratēģiskās izaugsmes plānošanas sesijās.

Tāpat komanda izmantoja iespēju apgūt jaunas prasmes saistībā ar nevalstisko organizāciju vadību un stratēģiju izveidi un komunikāciju digitālajos medijos. Pateicoties ārzemju tiešsaistes apmācību kursiem un dalībai staptautiskajā nevalstisko organizāciju atbalsta tīklā "Conveners.org" organizācijas komandai bija iespēja iepazīt starptautiskus sociālās inovācijas platformas spēlētājus, iegūt jaunus kontaktus un zināšanas tālākai attīstībai. Savukārt apmācību kursi platformā "Udemy" palīdzēja izveidot labāk pārdomātu PR komunikācijas aktivitāšu plānu, paskatīties radošāk un izstrādāt sociālo mediju komunikācijas vadlīnijas, kas ieekonomētu laiku un padarītu komunikāciju sociālajos medijos regulārāku.

Nobeigumā "NewDoor" komanda vēlas pateikties AIF par iespēju projekta ietvaros uzlabot akseleratora programmu, identificēt jaunus pakalpojumus, ko biedrība varētu pārdot, iegūstot lielāku finanšu neatkarību no valsts grantiem, stiprināt komandas saliedētību, izmantot starptautiska eksperta koučinga iespēju, kā arī izanalizēt tālākās nākotnes attīstības iespējas.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.