Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

Redzes invaliditāte ir viena no smagākām invaliditātes formām, jo būtiski traucēta spēja orientēties, iekļauties sabiedrībā, strādāt algotu darbu un veikt citas parastam cilvēka pašsaprotamas lietas. Projekta ietvaros plānots stiprināt Latvijas Neredzīgo sporta savienības (LNSS) kapacitāti ar jaunu biedru piesaisti organizācijai, informatīvo dienu par neredzīgo un vājredzīgo sporta sociālo rehabilitāciju noorganizēšanu cilvēkiem ar redzes invaliditāti, sociālo dienestu darbiniekiem, NVO un pašvaldību pārstāvjiem 4 Latvijas reģionos (8 Latvijas pilsētās), koncentrējoties uz lauku rajoniem.

Ar ekspertu konsultāciju un lekciju palīdzību tiks attīstīts darbs pie organizācijas publicitātes, veidojot videoklipus publicēšanai LNSS YouTube kanālā, izstrādājot konkurētspējīgu saturu un vizuāli pievilcīgu dizainu organizācijas Facebook lapai, kā arī veikti tehniskie uzlabojumi ērtākai tās lietošanai. Visa projekta īstenošanas laikā organizēti projekta publicitātes pasākumi (preses relīzes, raksti reģionālajos laikrakstos, interneta vietnēs) un informēta plašāka sabiedrības daļa.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.