Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Biedrība "Pierīgas Partnerība"
  • Projekts: Biedrības "Pierīgas partnerība" kapacitātes stiprināšana efektīvai līdzdalībai
  • Īstenošanas reģions: Pierīga
  • Kopējais budžets: 19 891.57 eiro
  • Projekta statuss: Aktīvs
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm: Icelandic Rural Community Association
  • Kontaktpersona: Maija Bebre, e-pasts: maija@pierigaspartneriba.lv, tel. 28665571

Projekta mērķis ir nostiprināt biedrību "Pierīgas partnerība" kā nevalstiskā sektora koordinējošo PSO info punktu, stiprinot biedrus, sadarbības principus un pārnesot Islandes pieeju tā darbībā. Projekta ietvaros tiks veicināta biedrības "Pierīgas partnerība" transformācija kā NVO sadarbības platformai, attīstot NVO Info punkta darbību un stiprinot kā biedru organizāciju interešu pārstāvi un viecinot NVO Info punkta atpazīstamību. Tāpat tiks izvērtēta līdzšinējā NVO Info punkta darbība un fokusēšanās uz jēgpilno aktivitāšu attīstību, izstrādājot rīcības plānu. Projekta ietvaros tiks uzsākta rīcības plāna ieviešana dzīvē, realizējot biedru vajadzībās balstītu uzdevumus, izvērtējot tos, veidojot fokusa grupas un identificējot to vajadzības NVO Info punkta mērķtiecīgai virzībai kā NVO sadarbības tīklam. Projekta ietvaros tiks ielikti pamati biedrorganizāciju sadarbībai, veidojot regulāru iekšējo komunikāciju un aktivizējot biedrorganizāciju pārstāvjus, tādējādi stiprinot viņu piederības sajūtu organizācijai un vairojot iespēju attīstīt un līdzdarboties NVO sektora izaugsmē.

NVO info punkta darbības stiprināšanā tiks pārņemta Islandes pieredze dažādu interešu jomu vadīšanā, to vajadzību pārstāvēšanai un aizstāvībā Eiropas līmenī. Tiks nodrošināta kvalitatīva un regulāra iekšējā komunikācija ar NVO biedroorganizācijām, kā arī celta NVO Info punkta atpazīstamība sabiedrībā, regulāri nodrošinot komunikāciju ar sabiedrību, izmantojot dažādus komunikācijas kanālus, ceļot biedrības "Pierīgas Partnerības" reputāciju un ietekmi vietējās teritorijas attīstībā.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.