Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Stratēģiskie projekti programmā Demokrātijas kultūra

Par projektu

  • Īstenotājs: Nodibinājums "Pasaules dabas fonds"
  • Projekts: Jauniešu līdzdalības veicināšana un stiprināšana interešu aizstāvībā
  • Īstenošanas reģions: Latvija
  • Kopējais budžets: 73 140.43
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Katrīna Madara Stadgale, e-pasts: kstadgale@pdf.lv

Projekta mērķis ir 15-25 gadīgu Latvijas jauniešu pilsoniskuma apziņas veicināšana un stiprināšana vides jautājumos, apmācot par demokrātijas kultūru, pilsoniskās līdzdalības formām, kritisko domāšanu un veiksmīgu argumentāciju, iesaistot neformālās – teorētiskās un praktiskās – pilsoniskās aktivitātēs un iedrošinot aizstāvēt savas intereses lēmumu pieņemšanas procesos.

Projektā ikgadēji vismaz 20 motivētākie jaunieši no Latvijas reģioniem tiks uzņemti “Aizstāvības akadēmijā” – 3 mēnešu ilgā neformālās izglītības kursā. Projekta ietvaros jaunieši tiks apmācīti un iesaistīti aktivitātēs, kas veicina ticību personīgajai spējai ietekmēt lēmumu pieņemšanu valstī, mudināti uz rīcību interešu aizstāvībā un iedrošināti ietekmēt politiskās iniciatīvas. Katru gadu akadēmijas dalībnieki tiksies vasarā, lai atkārtotu vielu un motivētu izstrādāt plānus par to, kā iegūtās zināšanas apņemas īstenot praksē. Jauniešos tiks veicināta ticība savām spējām ietekmēt norises valstī un attīstītas dažādas prasmes, kuras nepieciešamas pilsoniski aktīvai personībai.

Paredzams, ka pēc akadēmijas beigšanas jauniešu zināšanas par demokrātiju un ieinteresētība aizstāvībā pieaugs par 50%, balstoties uz iepriekš izveidotu vērtēšanas metodoloģiju. 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.