Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: NEW EAST
  • Projekts: "New East" biedrības kapacitātes celšanas projekts
  • Īstenošanas reģions: Latgale
  • Kopējais budžets: 17 987.46
  • Projekta statuss: Aktīvs
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm: Inter Cultural Youth Norway
  • Kontaktpersona: Jorens Dobkevičs, valdes priekšsēdētājs, e-pasts: dobkiewiczj@gmail.com, tālr.: +371 29549596

Aktīvo iedzīvotāju fonda kapacitātes projekta ietvaros, biedrībai ''New East" ir mērķis pāriet uz nākamo soli, attīstīt organizācijas darbību un administrēšanu, paaugstināt biedrības cilvēku resursus (zināšanas, prasmes un iemaņas (menedžmenta, finanšu uzskaites, vadības un IT prātības jomā)). Mūsu mērķis ir 17 mēnešu laikā panākt parēju uz ilgtermiņa ekonomisko izaugsmi (palielinot biedrības saimnieciskas darbības ieņēmumus par 15%), piesaistīt jaunus biedrus (20 cilvēki), veikt rebrendinga aktivitātes, izveidot „New East” mājas lapu biedrības kultūras, izglītības un sociālo projektu popularizēšanai, kā arī ērtākai projektu un pasākumu administrēšanai. Mūsu mērķis ir izstrādāt apkopojumu par biedrības pieredzi un sasniegumiem, kā arī izveidot organizācijas stratēģiju un vīziju turpmākajiem pieciem gadiem. Sasniegumu un problēmu analizē palīdzētu vīzijas un rīcības plāna izstrādei, šajā posmā mums ir svarīgi noteikt organizācijas vajadzības, lai palielinātu mūsu potenciālu arī turpmāk.

Šī projekta aktivitātes ietvaros mēs plānojam izveidot tiešsaistes izglītības platformu, izveidot PSO tīklošanas sezonas centru Daugavpilī, kā arī organizēt seminārus/konferences ar sadarbības partneriem no 5 valstīm. “New East” mērķis ir veikt kapacitātes celšanas pasākumus, kas palīdzētu stiprināt iedzīvotāju līdzdalību, palīdzētu veikt efektīvāko organizācijas pārvaldību un sekmētu organizācijas atklātāko darbības stilu. Visas aktivitātes ir vērstas uz organizācijas ilgtermiņa ekonomisko izaugsmi, sociālo kohēziju un attīstību (piem. Dizaina kods, tehnikas iegāde, PSO tīklu izveide, jauno biedru piesaiste utml.). Svarīgs projekta posms ir jauno biedru izglītība. Mēs arī plānojam vairākus publicitātes pasākumus, ar mērķi paradīt savu pozitīvo piemēru, nodrošināt biedrības atpazīstamību reģionā un popularizētu NVO darbību reģionā.

(Esoša pieredze + jaunie biedri) X jaunas zināšanas + ilgtermiņa ieguldījumi + vīzija = New East kapacitātes celšana

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.