Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Stratēģiskie projekti programmā Cilvēktiesības

Par projektu

  • Īstenotājs: Biedrība "Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija "SUSTENTO""
  • Projekts: Zini, proti, dari - cilvēku ar invaliditāti tiesību aizsardzība
  • Īstenošanas reģions: Latvija
  • Kopējais budžets: 74 833.70
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Daiga Veinberga, e-pasts: daiga.veinberga@sustento.lv, tel. 26855496

Projekta mērķis ir veicināt cilvēku ar invaliditāti izpratni par savām cilvēktiesībām, sniedzot zināšanas par pieejamo atbalstu diskriminācijas gadījumā.

Latvijas cilvēki ar invaliditāti neapzinās savas tiesības un reizēm pat kautrējās par tām iestāties. Ne pašiem cilvēkiem, ne viņu pārstāvošajam organizācijām nav zināšanu un prasmju, kā rīkoties cilvēktiesību pārkāpumu gadījumos. Arī sabiedrības attieksme pret šo jautājumu ne vienmēr ir pozitīva.  Tāpēc projekta ietvaros tiks veikts sabiedrības attieksmes monitorings pret cilvēku ar invaliditāti tiesībām, tiks īstenota apmācība cilvēkiem ar invaliditāti, lai šie cilvēki atpazītu savu tiesību pārkāpumus un mācētu meklēt nepieciešamo palīdzību. Papildus tiks apmācīti arī cilvēku ar invaliditāti organizāciju pārstāvji, lai sniegtu šiem cilvēkiem papildu atbalstu. Projekta ietvaros tiks izveidota mājas lapa, un sabiedrība tiks informēta par cilvēku ar invaliditāti tiesībām.

Tā kā projekts tiks realizēts visā Latvijas teritorijā, tas dos iespēju sniegt informāciju par projektu plašai auditorijai nacionālā, reģionālā un vietējā līmenī.

 

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.