Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Stratēģiskie projekti programmā Demokrātijas kultūra

Par projektu

  • Īstenotājs: Nodibinājums "Sabiedrības Līdzdalības Fonds"
  • Projekts: Automatizētas PSO līdzdalības sistēmas izstrāde
  • Īstenošanas reģions: Latvija
  • Kopējais budžets: 68 005.44
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Gustavs Ērglis, e-pasts: gustavs@manabalss.lv, tel.: 27052091

Projekta mērķis ir radīt veicinošu infrastruktūru un vidi Latvijas mazo un vidējo pilsoniskās sabiedrības organizāciju (PSO) iesaistei lēmumu pieņemšanas procesos Saeimā.

Projekta mērķa sasniegšanai plānots uz platformas ParvaiPret.lv bāzes izveidot automatizētu līdzdalības sistēmu PSO, kas ļaus pat mazākajām aktīvajām organizācijām saņemt regulāru informāciju par to interesējošo likumprojektu izskatīšanu Saeimā, kā arī nodrošinās platformu vieglai, ērtai un ātrai reaģēšanai uz likumprojektiem un iniciatīvām. Projekta sākuma posmā tiks veikts pētījums, nosakot labo praksi iekļaujošam pilsoniskajam lobijam likumprojektu izstrādē, kas dos pamatu līdzdalības sistēmas un veicinošas apkārtējās ekosistēmas izveidei. Projektā tiks īstenota arī informatīva kampaņa par PSO iespējām līdzdarboties likumdošanas izstrādē.

Viens no būtiskākajiem projekta rezultātiem būs 50 pilsoniskās sabiedrības organizāciju iesaiste sistēmas izmantošanā, ļaujot pārstāvēt savas intereses Saeimā un ietekmēt likumdošanas izstrādi. Tāpat tiks stiprināta pilsoniskās sabiedrības organizāciju kapacitāte interešu pārstāvībā un sabiedrībai nozīmīgu procesu uzraudzībā. 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.