Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Stratēģiskie projekti programmā Demokrātijas kultūra

Par projektu

  • Īstenotājs: Nodibinājums "Bērnu slimnīcas fonds"
  • Projekts: Es un Tu, Mēs
  • Īstenošanas reģions: Latvija, Rīga
  • Kopējais budžets: 96 530.62
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Sanda Benefelde, e-pasts: sanda@bsf.lv, tel.: 26555241

Projekta mērķis: veicināt pilsonisko aktivitāti un līdzdalību politikas dokumentu izstrādē, kā arī lēmumu pieņemšanas procesos, un veicināt izpratni sabiedrībā par bērnu ar kustību traucējumiem līdztiesības būtiskumu demokrātijas attīstībā.
Projekta mērķa grupa: bērni ar kustību traucējumiem un viņu ģimenes, kā arī Latvijas sabiedrība un ikviens, kurš ieklausīsies un reaģēs ar lēmumu rīkoties un līdzdarboties sociālā taisnīguma un savas kopienas labā.
Projekta laikā tiks īstenotas šādas aktivitātes:
- Aptaujas vecākiem, kuru bērni ir ar kustību traucējumiem “Tehnisko palīglīdzekļu realitāte Latvijā ” , “ES sabiedrībā”
- Diskusiju un domnīcu cikls: “Rodam risinājumu”
- Podkāstu cikls: “Vienādas iespējas visiem”
- Kopīgs projektā iesaistīto pušu Tehnisko palīglīdzekļu Reformas plāns 2024-2027.gadam, kurā definēts esošās situācijas raksturojums, problēmas izklāsts, turpmākais rīcības plāns un sasniedzamie rezultāti.
- Kampaņa “Vecāki kā savu bērnu aizstāvji”.
- Starptautiska konference “Bērni ar kustību traucējumiem kā līdzvērtīga sabiedrības daļa”
Projekta rezultāti: veicināta sabiedrības izpratne par bērnu ar kustību traucējumiem izaicinājumiem, līdztiesību ikdienas dzīves kvalitātē un iekļaujošu attieksmi demokrātiskā sabiedrībā. Tāpat projekta ietvaros tiks nodrošināta sabiedrības interešu aizstāvība konkrētā sociālā jomā, ar mērķi stiprināt Satversmē noteiktās demokrātiskās vērtības un cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Izstrādāts Tehnisko palīglīdzekļu Reformas plāns 2024-2027.gadam.
Projekta īstenošanas laiks: 2021. gada 1. decembris - 2023. gada 30. novembris.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.