Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Stratēģiskie projekti programmā Demokrātijas kultūra

Par projektu

  • Īstenotājs: Biedrība "Lauku partnerība "Lielupe""
  • Projekts: Līdzdalības un pilsoniskās aktivitātes paaugstināšana Jelgavas un Ozolnieku novados.
  • Īstenošanas reģions: Zemgale
  • Kopējais budžets: 99 529.05
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Videga Strautniece, e-pasts: videga@partneribalielupe.lv, tel. 25502151

Projekta mērķis ir stiprināt demokrātijas kultūru un pilsonisko apziņu, īstenojot iedzīvotāju līdzdalības pasākumus un izglītojošas aktivitātes.

Šobrīd, esot ceļā uz jauno plānošanas periodu un administratīvi teritoriālo reformu, redzams, ka nepieciešama aizvien lielāka iedzīvotāju iesaiste, vajadzību apzināšana un iedzīvotāju līdzdalības veicināšana, lai iedzīvotāji justos piederīgi savam novadam, tiktu uzklausīti un paši vēlētos piedalīties ekonomiskajos, sociālajos, kultūras un politiskajos procesos ar mērķi pozitīvi ietekmēt savu dzīvi.  

Projekta ietvaros demokrātijas kultūras un pilsoniskās apziņas veicināšanai kā jauns virziens Jelgavas novadā notiks pilsoniskās izglītības nodarbības un demokrātijas festivāls. Iedzīvotāju līdzdalības veicināšanai un līdzdalības līmeņa paaugstināšanai tiks organizēta iedzīvotāju anketēšana par problēmjautājumiem kopienās un pilsoniskās sabiedrības izpratni, notiks 16 apkaimju ideju darbnīcas, katrā Jelgavas un Ozolnieku pagastā, kā arī kopīgs abu novadu iedzīvotāju forums.

 

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.